Mercedes-Benz, Nissan & Isuzu
Mercedes-Benz & Isuzu
Nissan, Subaru & ORA
Skadeverkstad
Kia
Mercedes-Benz
Fritidsfordon & ORA
Begagnade bilar
H-Däck | Däckpartner
Nissan, Subaru, ORA & Isuzu
ISUZU D-Max BEV markerar en ny era för Isuzus kraftfulla arbetsfordon. Den eldrivna pickupen, som hade sin världspremiär på Bangkok International Motor Show den 27 mars 2024, förenar pålitlig robusthet med framtidens elektriska prestanda.
Byggd med samma slitstarka konstruktion som den dieseldrivna D-Max.Snabbare acceleration och tystare körning tack vare den kraftfulla elmotorn.Klarar tuff terräng med lätthet och erbjuder oförändrad lastkapacitet
Bli kontaktad av säljare
Finns tillgängliga i en mängd olika utföranden och utrusningsnivåer. Kom in och testa den hos oss på Landrins Bil!
Landrins Bil är auktoriserad serviceverkstad för Isuzu. Vår långa erfarenhet och breda kunskap gör att du kan lita på att din bil är i trygga händer när du servar den hos oss.
Utforska Izusuz utbud av pickuper hos oss på Landrins Bil – tillsammans hittar vi din nästa pickup.
Provkör en Izuzu hos oss på Landrins Bil – boka snabbt och smidigt online.
Skicka ett meddelande, så återkopplar vi till dig.
Landrins Bil finns från Sundsvall i norr till Lund i söder. Hitta din närmaste Isuzu-anläggning här.
Isuzu, Mercedes-Benz, Nissan & Subaru
Bergslagsvägen 6
0226-577 00
Isuzu & Mercedes-Benz
Industrigatan 3
0490-132 50
Växelvägen 8
016-17 43 00
Isuzu, Nissan, ORA & Subaru
Fältmätargatan 25
021-18 51 00
Isuzu, Mercedes-AMG, Mercedes-Benz & Nissan
Bergsgatan 120
060-14 00 00
Nya och begagnade Isuzu
Se alla erbjudanden på Isuzu
Isuzu Originalservice